KS Wiwa Goszcz - strona nieoficjalna

Brak aktywnych ankiet.

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

KS Łozina - Wiwa Goszcz
Ładowanie...

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

22 kolejka

• autor: kamilsitek12197, 2016-05-06 11:12

W 22 kolejce o mistrzostwo Ligi Okręgowej juniorów starszych, Wiwa Goszcz zmierzy się we Wrocławiu z Polonią.

VS

Polonia klasyfikuje się obecnie na ósmej pozycji w tabeli. Wrocławianie w dotychczasowych rozgrywkach zgromadzili na swoim koncie 27 punktów, na co złożyło się osiem zwycięstw, trzy remisy i osiem porażek. W poprzedniej kolejce ligowej zawodnicy ze stolicy Dolnego Śląska udali się w delegacje do wicelidera z Borowa skąd wrócili z tarczą, a nie na tarczy oraz kompletem trzech "oczek" (zwycięstwo 0:2). Świadczy to o potencjale tej drużyny, która jest w stanie pokusić się o kolejną niespodziankę. Warto tylko dodać, że w pierwszym meczu z Wiwą, który miał miejsce w Goszczu wywalczyli oni dla siebie cenny punkt po remisie 1:1.

Natomiast podopieczni trenera Moskwy idą za ciosem i umocnili się na pozycji lidera, a ich przewaga nad drugim Borowem wzrosła do czterech punktów. Obecnie goszczanie mają w swoim dorobku 50 "oczek" na co złożyło się szesnaście zwycięstw, dwa remisy i dwie porażki. W miniony weekend juniorzy z Goszcza podejmowali u siebie Orła Pawłowice z którym zwyciężyli 3:2, mimo że dwukrotnie musieli gonić wynik. Tym samym gracze Wiwy pokazali wielki charakter i wolę walki, która będzie niezbędna podczas najbliższej ligowej potyczki we Wrocławiu. A to za sprawą bardzo okrojonego składu, który będzie miał do dyspozycji w niedzielę trener Moskwa. Szkoleniowiec goszczan nie będzie mógł prawdopodobnie skorzystać z usług aż pięciu zawodników! Mimo wszytko Ci, który wystąpią w niedzielę na pewno dadzą z siebie wszystko!

Polonia Wrocław - Wiwa Goszcz

8 maja (niedziela)

Autor: Treść:pozostało znaków:

pon.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wiwa GoszczPiast Żmigród
Wiwa Goszcz 3:3 Piast Żmigród